Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I jak tam, sprawdziliście sobie wyniki? Jak wam poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólenie to dobrze ale robiłam takie głupie błędy że szoook! 80-90% bede miała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam moje odpowiedzi to powinnam mieć równiutkie 90 %...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha CHumaniści wyluzujcie ;D To ze ktoś jest cienki z maty to nie znaczy że od razu jest humanistą ;D Ja jestem w technikum, mam o wiele mniej godzin maty niż niejeden humanista a nie narzekam tak jak Wy...;p Z maty nie jestem wcale genialna, ale po podliczeniu wyników nie ma źle... Każdy ma po prostu słabą stronę. Wam każą zdawać matę a mi angielski- choć do języków pamięci nie mam za grosz... I wcale nie mam zamiaru pisac do Prezydenta że jestem czystą Polką i anglik na maturze mnie nie powinien dotyczyć...;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po podpisie wnioskuje że Ślązaczka widać ,bo wypowiedź konkretna i bardzo mądra i za to Ślązaków szanuje:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
88% będę miał, jak dobrze pójdzie to 90 prosta była co by nie mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do klucza!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema jeżcże klócza bendzie za dwa tygodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzbierało się 96%, a jutro tylko roztrzaskać maturki z fizyki i matematyki na poziomie rozszerzonym i skończą się luźne dni. Trzeba będzie znów siedzieć na angielskim i polskim, i przysypiać sobie. A wy humaniści nie panikujcię i nie bojkotujcie matematyki, bo później jak będziecie mi chcieli wydawać resztę w supermarkecie przy kasie :-) :-) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mr sir juz po 15 dzis powinien byc co ty gadasz za glupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85-90% więc nie jest najgorzejj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://odpowiedzi.niepolegniesz.pl/pdf/Mat...olegnieszpl.pdf Tutaj macie odpowiedzi Wsześniejszy link ktoś usunął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt matura była dosyć trudna. Pomimo,że chodzę do klasy humanistycznej zrobiłam zadanie za 5 pkt z ciągami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisał ktoś dzisaj z Was matematykę rozszerzoną? Jak Wam poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksik napisał:
ja pisałam
Pamiętasz jakieś swoje odpowiedzi? Ile Ci w tym zadaniu ze spiralą wyszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zadania były bardzo ciekawe, sprawiły mi nie lada problem, a najwiekszy z tą środkową . a Wam ? moze pamiętacie jakies wyniki ? Piszcie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm z ta spiralą to wyszło jedno wielkie coś no ale jak dodalam do siebie to wyszło mi 2pi r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam to ostatnie zadanie, wyszlo mi 12 i 4, zadanie z parametrem (-5, -3) , i wykazać że pierwiastki wielomianu są l. wymierną to 1/2 . a Tobie? co pamiętasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksik napisał:
hmm zadania były bardzo ciekawe, sprawiły mi nie lada problem, a najwiekszy z tą środkową . a Wam ? moze pamiętacie jakies wyniki ? Piszcie:D
Mi te zadanie ze środkową 1,5 h, a wynik mi na pół strony wyszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...